Kamil Koç, seyahat etmeyi sevenlerin gözde firması olmaya devam ediyor. Seyahate çıkmadan, otogar etkinlikleri ile Kamil Koç, ile harika bir yolculuğa önceden hazırlanıyorsunuz.

Otogarların genellikle insanların birbirinden ayrıldığı, hüzünlü yerler olduğu önyargısını Kamil Koç kırıyor. 2017’de başlayan Otogar etkinlikleri sayesinde birçok otogarda düzenlenen Kamil Koç otogar aktiviteleri yıl boyunca devam ediyor. Kamil Koç çalışanları, yolcuları ve misafirlerinin katıldığı çeşitli etkinlikler ile hem ayrılığın hüznünü dağıtabilir hem de çeşitli hediyeler kazanabilirsiniz.

Etkinlikteki aktivitelerden “Hedefi Yakala” oyunu, yaşattığı eğlenceyle diğerlerine göre biraz daha öne çıkıyor. Hedefi yakala Oyunu’nda karşınızdaki paravana top atıyorsunuz. Paravan üzerinde çeşitli puanlarla belirlenmiş hedefler bulunuyor. Attığınız top, bu hedeflerden bir tanesine isabet ederse çeşitli hediyeler kazanıyorsunuz.

Kamil Koç Etkinlikleri

Otogarlarda otobüsleri beklerken sıkıldığınızı biliyoruz. Kamil Koç, otogarların soğuk gelen yapısını, sıcak, samimi etkinliklerle süsleyerek güzelleştiriyor. Kamil Koç otogar etkinlikleri ile yola çıkacaksanız yolda olmanın keyfini yola çıkmadan yaşamaya başlıyorsunuz. Otogarlarda Kamil Koç tarafından oluşturulan eğlence alanlarında yediden yetmişe şansınızı deneyebilir, otobüs bileti dahil olmak üzere çeşitli ödüller kazanıyorsunuz. Verilen bumerang puanlar ile biletleri daha indirimli satın alabiliyor, özellikle gidiş dönüş şeklinde alınan biletler ile çeşitli avantajlar yakalıyorsunuz.

Üstelik oyunlarda başarılı olmak zorunda bile değilsiniz, katılmanız hediye kazanmanıza yetiyor. Özellikle gençlerin çok ilgisini çeken oyunlar, yaşlıları da yormayacak şekilde tasarlanıyor. Kamil Koç minik yol arkadaşlarını da unutmayarak onlara da sürprizler hazırlıyor. Böylece herkes keyif alabiliyor.

İnsanları Kaynaştıran Otogar Etkinlikleri

Kamil Koç, size sunduğu 94 yılı aşkın yol arkadaşlığını ve sıcak, samimi yolculukları otogar etkinlikleri ile farklı şehirlerde gelenekselleştirmeyi hedefliyor. Otogar etkinlikleri ile birbiri ile tanışan ve yarışan yolcular, yarışın tatlı rekabetini yolculukta güzel sohbetlere çeviriyor. Bu süreçte bir araya gelen yolcuların ilerleyen zamanlarda samimi dostluklara dönüşen arkadaşlara ilk adımı attıkları da alınan müşteri yorumları arasında yer alıyor.

Kamil Koç’un yol arkadaşlığı ile yola çıkmadan önce yolculuğun eğlenceli yanlarını da keşfeden yol arkadaşlarımız, Kamil Koç’un mottosu olan “Yola çıkmaya değer” cümlesinin ne demek olduğunu yaşayarak görüyor. Otogar etkinliklerinde sayesinde terminalde oluşan olumlu atmosfer,  yaşanan eğlenceli anlar, Kamil Koç’tan kazanılan sürpriz hediyeler,  tüm yolcular tarafından olumlu olarak değerlendiriliyor. 

Detaylı Planlanan Otogar Etkinlikleri

Kamil Koç, tüm yıl boyunca gerçekleştireceği ve artık geleneksel hale gelmiş etkinliklerini, detaylı bir şekilde planlanan keyifli aktiviteler ile kalbinizi daha yola çıkmadan kazanacak olan Kamil Koç çalışanları, bu sayede yolcuların müşteri memnuniyetini en üst seviyeye çıkarmayı hedefliyor. Planlanan otogar etkinlikleri, sadece hedef tutturma oyunu ile sınırlı kalmıyor.

Kamil Koç otogar etkinliklerine katılmak ve bir sonraki etkinliklerin hangi otogarlarda olduğunu öğrenmek için Kamil Koç web sitesini veya sosyal medya hesaplarını hemen takibe alabilirsiniz.

En Popüler Ekstrem Sporları Sizler İçin Derledik!

Adrenalin tutkusunu sporla birleştirmek isteyenlerin vazgeçilmezi ekstrem sporlar, spor yapmanın keyfini doruklarda hissettiriyor. İzlerken bile insanın kalp atışlarını yükselten bu sporlar, dünyada olduğu gibi Türkiye’de de popülerliğini koruyor. Zengin coğrafi...

Kamil Koç Instagram Yarışmaları Sizleri Bekliyor

Sosyal medyanın her geçen gün etkisini arttırdığı günümüz dünyasında Kamil Koç, kullanıcılarla olan yol arkadaşlığını ve fırsatlarını dijitale de taşıyor! Kamil Koç Instagram hesabını takip edenler otobüs bileti kazanmak için yarışmalara katılıyor. Kamil Koç sizi...

Kamil Koç Tarih Turlarının İkincisi Ankara’da Yapıldı

Kamil Koç ile #yolaçıkmayadeğer mottomuzdan hareketle 16 Kasım Cumartesi günü 32 yol arkadaşlarımızla birlikte Ankara için yola çıkmaya değer dedik. Talihli 32 kişiyi de instagram üzerinden yaptığımız yarışmayla binlerce kişi arasından seçtik. Otobüsümüz cumayı...

Sevgililer Günü’nde Gidilecek 5 Yer

14 Şubat Sevgililer Günü dünyanın dört bir yanında aşıkların günü olarak kutlanır. Kökeni Roma'ya dayanan bu gün, sevgililer için ayrı bir önem taşır. 14 Şubat'ı anlamlı kılacak, sevginize sevgi katacak özel rotalar tüm dünyada mevcut. Ülkemizde de bu özel yerlerden...

2020 Resmi Tatil Günleri

Resmi tatiller, yoğun geçen iş hayatından ve gündelik işlerden ufak bir ara vererek uzaklaşma ve dinlenme fırsatı veriyor. Bu nedenle birçok kişi yeni bir yıl geldiğinde ilk olarak takvime bakıp resmi tatillerin hangi günlere denk geldiğini öğrenmek istiyor....