Seyahatlerinizin harika anılar dışında getirileri olmasını istemez misiniz? Konforlu olduğu kadar kazançlı da olan yolculuklar için yeni seyahat koçunuz Bumerang ile tanışın! Yıllardır seyahatlerinizde size eşlik eden Kamil Koç’un eski sadakat programı Yolkart yenilendi ve şimdi Bumerang oldu.

Bumerang Nedir?

Bumerang, Kamil Koç yolcuları için özel olarak tasarlanan, kullandıkça puan kazandığınız bir seyahat sadakat programıdır.

Ayrıcalıklı Bumerang sistemi ile seyahat ettikçe puan toplayabilir, kazandığınız puanlarla ekonomik seyahat edebilirsiniz.. Kamil Koç’tan alacağınız günlük maksimum 2 otobüs bileti için Bumerang hesabınızda BumPuanlar birikir. Bu BumPuanlar, satın aldığınız biletin bedeline göre belirlenir. Kamil Koç Bumerang üyelik programında Bumerang ve Gold olmak üzere 2 farklı statü vardır. Statünüz, son 12 ayda gerçekleştirdiğiniz seyahat sıklığınıza bağlantılı olarak kazandığınız  BumPuanlara göre belirlenir. Her statünün kendine özgü avantajları mevcuttur.

Ayrıca Kamil Koç Bumerang asistan hizmeti ile otobüs biletlerinizi daha kolay bulabilirsiniz. Bayram gibi yoğun seyahat dönemlerinde maalesef boş koltuk bulmanın zor olduğunu bilirsiniz. Böyle zamanlarda Bumerang asistan hizmetine başvurarak ön talep formu doldurabilirsiniz. Bu sayede sizin için uygun koltuk bulunduğunda SMS ile direkt bilgilendirilirsiniz.

Kamil Koç Bumerang Üyeliği

Kamil Koç’un özel seyahat programı Bumerang’a tamamen ücretsiz olarak üye olabilirsiniz. T.C. vatandaşı olmanız, Kamil Koç Bumerang programına dahil olmanız için yeterlidir. Siz de, Kamil Koç internet sitesi üzerinden, Kamil Koç mobil uygulamasından, Kamil Koç bilet satış noktalarından kolayca Bumerang üyesi olabilirsiniz. Bu işlem için aşağıdaki üyelik işlemi bilgilerinden faydalanabilirsiniz;

1) Kamil Koç İnternet Sitesi Üzerinden

Kamil Koç’un resmi internet sitesi https://www.flixbus.com.tr/ üzerinde ana sayfada sağ üst köşede bulunan “Bumerang’a üye ol” butonuna tıklayınız. Gerekli bilgileri doldurduktan sonra “Kayıt ol” butonuna tıkladığınızda Bumerang üyelik işleminiz ücretsiz olarak başlar.

2) Kamil Koç Mobil Uygulamasından

Cep telefonunuza Kamil Koç mobil uygulamasını indirin. Uygulamanın ana sayfasında sağ üst köşede yer alan “Üye ol” butonuna tıklamalısınız. Açılan sayfada gerekli bilgileri doldurduktan sonra “Üyeliğimi gerçekleştir” butonuna tıklayarak Kamil Koç Bumerang programına anında üye olabilirsiniz.

3) Kamil Koç Bilet Satış Noktalarından

Kamil Koç otobüs bileti satış noktalarında yer alan görevli uzmanlarımız aracılığıyla da Kamil Koç Bumerang programına üye olabilirsiniz.

Bumerang Kampanyaları

Bumerang üyesi olduktan sonra sıra birbirinden avantajlı Bumerang kampanyaları fırsatlarından yararlanmaya gelir.

1) Para + BumPuan Bir Arada: 

Bumerang üyesi olarak biriktirdiğiniz BumPuanları, kendi paranız ile birleştirerek otobüs biletini daha ekonomik şekilde satın alabilirsizin.

2) Seyahat Ettikçe Kazandıran Program: 

Kamil Koç ile Bumerang statüsünden kazanacağınız %3 puanı daha sık seyahat ederek %5 puana çıkartabilirsiniz.

3) Avantajlı Bumerang Biletler:

Kamil Koç Bumerang ile aynı gün içerisinde aldığınız gidiş–dönüş biletlerden tek yön aldığınız biletten +%4 daha fazla BumPuan kazanma fırsatı yakalarsınız. Bu nedenle seyahatlerinizi gidiş dönüş olarak tek seferde planlamanızı tavsiye ederiz.

Birbirinden avantajlı fırsatlar dünyasına katılmak için hemen Kamil Koç Bumerang üyesi ol.

Bumerang hakkında detaylı bilgi için tıkla: https://www.flixbus.com.tr/bumerang

En Popüler Ekstrem Sporları Sizler İçin Derledik!

Adrenalin tutkusunu sporla birleştirmek isteyenlerin vazgeçilmezi ekstrem sporlar, spor yapmanın keyfini doruklarda hissettiriyor. İzlerken bile insanın kalp atışlarını yükselten bu sporlar, dünyada olduğu gibi Türkiye’de de popülerliğini koruyor. Zengin coğrafi...

Kamil Koç Instagram Yarışmaları Sizleri Bekliyor

Sosyal medyanın her geçen gün etkisini arttırdığı günümüz dünyasında Kamil Koç, kullanıcılarla olan yol arkadaşlığını ve fırsatlarını dijitale de taşıyor! Kamil Koç Instagram hesabını takip edenler otobüs bileti kazanmak için yarışmalara katılıyor. Kamil Koç sizi...

Kamil Koç Tarih Turlarının İkincisi Ankara’da Yapıldı

Kamil Koç ile #yolaçıkmayadeğer mottomuzdan hareketle 16 Kasım Cumartesi günü 32 yol arkadaşlarımızla birlikte Ankara için yola çıkmaya değer dedik. Talihli 32 kişiyi de instagram üzerinden yaptığımız yarışmayla binlerce kişi arasından seçtik. Otobüsümüz cumayı...

Sevgililer Günü’nde Gidilecek 5 Yer

14 Şubat Sevgililer Günü dünyanın dört bir yanında aşıkların günü olarak kutlanır. Kökeni Roma'ya dayanan bu gün, sevgililer için ayrı bir önem taşır. 14 Şubat'ı anlamlı kılacak, sevginize sevgi katacak özel rotalar tüm dünyada mevcut. Ülkemizde de bu özel yerlerden...

2020 Resmi Tatil Günleri

Resmi tatiller, yoğun geçen iş hayatından ve gündelik işlerden ufak bir ara vererek uzaklaşma ve dinlenme fırsatı veriyor. Bu nedenle birçok kişi yeni bir yıl geldiğinde ilk olarak takvime bakıp resmi tatillerin hangi günlere denk geldiğini öğrenmek istiyor....