Bir tarafta geçen yılın değerlendirmesi, diğer tarafta gelecek senenin planları ile yeni yıl hazırlıkları tüm hızıyla başladı. Her zaman söylendiği gibi yılbaşı yeni umutları, yeni heyecanları da beraberinde getiriyor. 2020 yılına doğru heyecanla geri sayım yaparken, sevdiklerinize alacağınız yılbaşı hediyelerine şimdiden karar vermekte zorlanıyor musunuz?

Yılbaşı Hediyesi Önerileri

Aslında yılbaşı hediyesi, karşı tarafa verilen değeri göstermenin yollarından bir tanesi. O yüzden maddi değeri olan ya da olmayan bir hediye olsun, önemli olan düşünmek. Dünyada tüketim çılgınlığı devam ederken, bu yıl sevdiklerinize bir kenara atılıp unutulacak hediyeler almak yerine, hafızalarda uzun süre kalacak, anı odaklı hediyeler almayı tercih edebilirsiniz. Beraber çekilmiş fotoğraflarınızdan yapacağınız bir albüm, her zaman kitaplığında saklayacağı sevdiği yazarın bir kitabı, sevdiğinizin beğendiği özellikleri taşıyan kişiselleştirilmiş bir yeni yıl ajandası… Liste bu şekilde uzayıp gider.

Ama artık yılbaşında alınacak hediyeler trendine yeni bir tanesini eklemenin zamanı geldi! Türkiye’de birbirinden güzel şehirler var: Siz de sevdikleriniz için uygun fiyata muhteşem rotalar oluşturabilirsiniz. Kamil Koç’un tüm otobüs seferlerini memnuniyetle sizlerle paylaşıyoruz. Yol güzeldir. Bir kabine hapsolmadan, etrafı izleye izleye, şehirler arası farklılıkları gözlemleyerek Türkiye’yi keşfe çıkmak daha da güzeldir.

Zaman o kadar hızlı akıp geçiyor ki, yeni yıla küçük bir mola vererek adapte olmak herkesin hakkı. Seyahat etmek ise bedeni, zihni tazeleyen, en güzel molalardan. Yeni bir yılın getireceği yepyeni enerjileri karşılamaya hazırlanırken, kendiniz ve sevdikleriniz için adaptasyon sürecini kolaylaştıracak tabiri caizse geçen yılın ağırlığını söküp alacak rotalar planlayabilirsiniz. 

Rota Belirlerken Nelere Dikkat Edilmeli?

Kişilik Analizine Göre Otobüs Bileti

Anadolu aşığı, müzesever, konser düşkünü, sırt çantam ve ben diyen solo seyahatçi, gurme gezgin ya da kalabalıklar insanı… Otobüs bileti almadan önce bilet hediye etmek istediğiniz kişiyi iyi analiz etmelisiniz. Örneğin yılbaşı hediyesi almak istediğiniz kişi tarihi yerleri gezmeyi, müze ziyaretleri yapmayı daha çok seviyorsa size Bursa, İstanbul ve Ankara gibi Türkiye’nin müze açısından en yoğun olan şehirlerinin rotalarını öneririz. Ya da sevdiğiniz kişi seyahatlerini daha çok lezzet duraklarına göre planlıyorsa mutlaka Adana, Hatay  ve Gaziantep Kamil Koç seferlerine göz atmalısınız.

Hediye almak istediğiniz kişi hem adrenalin tutkunu hem de doğa hayranı ise Karadeniz Bölgesi otobüs seferlerine bakmadan geçmeyin. Etkinliksever bir arkadaşınıza yılbaşı hediyesi almayı düşünüyorsanız, otobüs bileti almadan önce etkinlik ve festival önerilerimizi mutlaka okumalısınız.

Favori Şehirlere Göre Otobüs Bileti

Arkadaşınızı ne kadar iyi tanıyorsunuz? Mesela arkadaşınızın dilinden düşüremediği, en çok görmek istediği yer neresi? Kamil Koç’un her gün düzenlediği yüzden fazla otobüs seferi ile sevdiklerinize hayal ettikleri şehirlere ulaşım fırsatı sağlayabilirsiniz. Vize, pasaport derdi yok! Seyahatten saatler öncesinde kalabalıklar arasında sıra bekleme derdi yok. Uygun fiyata, konforlu, ekonomik rotalar var. Kamil Koç’un tüm ucuz otobüs biletlerine bu linkten ulaşabilirsiniz.

Etkinliklere Göre Otobüs Bileti

Sevdiğinizin gitmek istediği etkinlikleri düşünerek sevdiklerinize unutulmaz bir yılbaşı hediyesi alabilirsiniz. Her zevke hitap eden, Türkiye’nin dört bir yanında düzenlenen etkinlik ve festival önerileri blogumuzda bulabilirsiniz..

Canım Kendim Otobüs Bileti

En güzel rota sevdiklerinize giden rota. Bu sene ne yapıp edin, kendinizi ihmal etmeyin. Sene bitmeden siz de farklı şehirlerde yaşayan sevdiklerinize giden rotaya otobüs bileti alarak kendinizi ödüllendirebilir ve aynı zamanda sevdiklerinize de unutmayacakları bir sürpriz yapabilirsiniz.

Tüm dileklerinizin ulaşılır olduğu, bol seyahatli bir yıl olsun.

En Popüler Ekstrem Sporları Sizler İçin Derledik!

Adrenalin tutkusunu sporla birleştirmek isteyenlerin vazgeçilmezi ekstrem sporlar, spor yapmanın keyfini doruklarda hissettiriyor. İzlerken bile insanın kalp atışlarını yükselten bu sporlar, dünyada olduğu gibi Türkiye’de de popülerliğini koruyor. Zengin coğrafi...

Kamil Koç Instagram Yarışmaları Sizleri Bekliyor

Sosyal medyanın her geçen gün etkisini arttırdığı günümüz dünyasında Kamil Koç, kullanıcılarla olan yol arkadaşlığını ve fırsatlarını dijitale de taşıyor! Kamil Koç Instagram hesabını takip edenler otobüs bileti kazanmak için yarışmalara katılıyor. Kamil Koç sizi...

Kamil Koç Tarih Turlarının İkincisi Ankara’da Yapıldı

Kamil Koç ile #yolaçıkmayadeğer mottomuzdan hareketle 16 Kasım Cumartesi günü 32 yol arkadaşlarımızla birlikte Ankara için yola çıkmaya değer dedik. Talihli 32 kişiyi de instagram üzerinden yaptığımız yarışmayla binlerce kişi arasından seçtik. Otobüsümüz cumayı...

Sevgililer Günü’nde Gidilecek 5 Yer

14 Şubat Sevgililer Günü dünyanın dört bir yanında aşıkların günü olarak kutlanır. Kökeni Roma'ya dayanan bu gün, sevgililer için ayrı bir önem taşır. 14 Şubat'ı anlamlı kılacak, sevginize sevgi katacak özel rotalar tüm dünyada mevcut. Ülkemizde de bu özel yerlerden...

2020 Resmi Tatil Günleri

Resmi tatiller, yoğun geçen iş hayatından ve gündelik işlerden ufak bir ara vererek uzaklaşma ve dinlenme fırsatı veriyor. Bu nedenle birçok kişi yeni bir yıl geldiğinde ilk olarak takvime bakıp resmi tatillerin hangi günlere denk geldiğini öğrenmek istiyor....