Seyahatlerinizin harika anılar dışında getirileri olmasını istemez misiniz? Konforlu olduğu kadar kazançlı da olan yolculuklar için yeni seyahat koçunuz Bumerang ile tanışın! Yıllardır seyahatlerinizde size eşlik eden Kamil Koç’un eski sadakat programı Yolkart yenilendi ve şimdi Bumerang oldu.

Bumerang Nedir?

Bumerang, Kamil Koç yolcuları için özel olarak tasarlanan, kullandıkça puan kazandığınız bir seyahat sadakat programıdır.

Ayrıcalıklı Bumerang sistemi ile seyahat ettikçe puan toplayabilir, kazandığınız puanlarla ekonomik seyahat edebilirsiniz.. Kamil Koç’tan alacağınız günlük maksimum 2 otobüs bileti için Bumerang hesabınızda BumPuanlar birikir. Bu BumPuanlar, satın aldığınız biletin bedeline göre belirlenir. Kamil Koç Bumerang üyelik programında Bumerang ve Gold olmak üzere 2 farklı statü vardır. Statünüz, son 12 ayda gerçekleştirdiğiniz seyahat sıklığınıza bağlantılı olarak kazandığınız  BumPuanlara göre belirlenir. Her statünün kendine özgü avantajları mevcuttur.

Ayrıca Kamil Koç Bumerang asistan hizmeti ile otobüs biletlerinizi daha kolay bulabilirsiniz. Bayram gibi yoğun seyahat dönemlerinde maalesef boş koltuk bulmanın zor olduğunu bilirsiniz. Böyle zamanlarda Bumerang asistan hizmetine başvurarak ön talep formu doldurabilirsiniz. Bu sayede sizin için uygun koltuk bulunduğunda SMS ile direkt bilgilendirilirsiniz.

Kamil Koç Bumerang Üyeliği

Kamil Koç’un özel seyahat programı Bumerang’a tamamen ücretsiz olarak üye olabilirsiniz. T.C. vatandaşı olmanız, Kamil Koç Bumerang programına dahil olmanız için yeterlidir. Siz de, Kamil Koç internet sitesi üzerinden, Kamil Koç mobil uygulamasından, Kamil Koç bilet satış noktalarından kolayca Bumerang üyesi olabilirsiniz. Bu işlem için aşağıdaki üyelik işlemi bilgilerinden faydalanabilirsiniz;

1) Kamil Koç İnternet Sitesi Üzerinden

Kamil Koç’un resmi internet sitesi https://www.kamilkoc.com.tr/ üzerinde ana sayfada sağ üst köşede bulunan “Bumerang’a üye ol” butonuna tıklayınız. Gerekli bilgileri doldurduktan sonra “Kayıt ol” butonuna tıkladığınızda Bumerang üyelik işleminiz ücretsiz olarak başlar.

2) Kamil Koç Mobil Uygulamasından

Cep telefonunuza Kamil Koç mobil uygulamasını indirin. Uygulamanın ana sayfasında sağ üst köşede yer alan “Üye ol” butonuna tıklamalısınız. Açılan sayfada gerekli bilgileri doldurduktan sonra “Üyeliğimi gerçekleştir” butonuna tıklayarak Kamil Koç Bumerang programına anında üye olabilirsiniz.

3) Kamil Koç Bilet Satış Noktalarından

Kamil Koç otobüs bileti satış noktalarında yer alan görevli uzmanlarımız aracılığıyla da Kamil Koç Bumerang programına üye olabilirsiniz.

Bumerang Kampanyaları

Bumerang üyesi olduktan sonra sıra birbirinden avantajlı Bumerang kampanyaları fırsatlarından yararlanmaya gelir.

1) Para + BumPuan Bir Arada: 

Bumerang üyesi olarak biriktirdiğiniz BumPuanları, kendi paranız ile birleştirerek otobüs biletini daha ekonomik şekilde satın alabilirsizin.

2) Seyahat Ettikçe Kazandıran Program: 

Kamil Koç Bumerang programı alınan günlük maksimum 2 bilette bilet bedeli üzerinden Bumerang statüsünde olan üyelerine %5, Gold statüsündeki üyelerine %10 puan kazandırır. Böylece daha fazla seyahat etmek için bir nedeniniz daha olur.

3) Avantajlı Bumerang Biletler:

Aynı gün içerisinde gidiş dönüş bileti alan bir Bumerang üyesi iseniz, tek yön bilet alanlara göre %4 daha fazla BumPuan kazanırsınız. Bu nedenle seyahatlerinizi gidiş dönüş olarak tek seferde planlamanızı tavsiye ederiz.

Birbirinden avantajlı fırsatlar dünyasına katılmak için hemen Kamil Koç Bumerang üyesi ol.

Bumerang hakkında detaylı bilgi için tıkla: https://www.kamilkoc.com.tr/bumerang-nedir

İstanbul’da Gezilecek Müzeleri Sizler İçin Derledik

Onlarca kültür ve medeniyetten izler taşıyan kadim İstanbul, çağlara tanıklık eden tarihi eserleri ve bu eserleri gün yüzüne çıkaran müzeleriyle tarih, kültür ve sanat aşıklarını derinden etkiliyor. Her yıl dünyanın pek çok ülkesinden ziyaretçinin merakla gezip görmek...

İstanbul’un Meşhur Semtlerinin İsimleri Nereden Geliyor?

Türkiye'nin ve dünyanın en güzel şehirlerinden biri olan İstanbul, birbirinden güzel semtleri ile ünlüdür. Kimi zaman boğaz manzarası eşliğinde kahvenizi yudumlamanıza ev sahipliği yapan semtler, kimi zaman da tarihin ve doğanın tüm ihtişamını iç içe sunar. Asırları...

Yolculuğa Çıkmadan Önce Tüketmemeniz Gereken 4 Gıda

Yolculuk öncesi beslenmenin nasıl yapılacağı çoğu kişinin aklında soru işareti olarak yer alabilir. Otobüsle yolculuk yapmak kadar yolculuk öncesi yapacağınız beslenme de bir o kadar önemlidir. Otobüs yolculuğuna çıkmadan önce otobüs yolculuğu hakkında bilmeniz...

Ara Tatilde (Sömestr) Gezilebilecek Yerler

2020 sömestr tatili için plan yapmaya başladıysanız şimdiden şehirler arası otobüs bileti seçeneklerine göz atabilir ve uygun fiyatlarla biletinizi alabilirsiniz. Kamil Koç deneyimi ile konforlu bir yolculuk geçirebilir, ara tatile güzel bir başlangıç yapabilirsiniz....

Öğrenciler için Uygun Fiyata Otobüs Bileti Nasıl Bulunur?

Uygun fiyatlı otobüs biletleri, tüm seyahat tutkunlarının hevesle aradığı ve keyifli bir yolculuğun atılan ilk adımı olarak nitelendirilebilir. Özellikle öğrencilerin, tatil günlerinde ve okul olmadığı zamanlarda yoğun ilgi göstererek plan yapmaya yöneldiği şehirler...