Seyahatlerinizin harika anılar dışında getirileri olmasını istemez misiniz? Konforlu olduğu kadar kazançlı da olan yolculuklar için yeni seyahat koçunuz Bumerang ile tanışın! Yıllardır seyahatlerinizde size eşlik eden Kamil Koç’un eski sadakat programı Yolkart yenilendi ve şimdi Bumerang oldu.

Bumerang Nedir?

Bumerang, Kamil Koç yolcuları için özel olarak tasarlanan, kullandıkça puan kazandığınız bir seyahat sadakat programıdır.

Ayrıcalıklı Bumerang sistemi ile seyahat ettikçe puan toplayabilir, kazandığınız puanlarla ekonomik seyahat edebilirsiniz.. Kamil Koç’tan alacağınız günlük maksimum 2 otobüs bileti için Bumerang hesabınızda BumPuanlar birikir. Bu BumPuanlar, satın aldığınız biletin bedeline göre belirlenir. Kamil Koç Bumerang üyelik programında Bumerang ve Gold olmak üzere 2 farklı statü vardır. Statünüz, son 12 ayda gerçekleştirdiğiniz seyahat sıklığınıza bağlantılı olarak kazandığınız  BumPuanlara göre belirlenir. Her statünün kendine özgü avantajları mevcuttur.

Ayrıca Kamil Koç Bumerang asistan hizmeti ile otobüs biletlerinizi daha kolay bulabilirsiniz. Bayram gibi yoğun seyahat dönemlerinde maalesef boş koltuk bulmanın zor olduğunu bilirsiniz. Böyle zamanlarda Bumerang asistan hizmetine başvurarak ön talep formu doldurabilirsiniz. Bu sayede sizin için uygun koltuk bulunduğunda SMS ile direkt bilgilendirilirsiniz.

Kamil Koç Bumerang Üyeliği

Kamil Koç’un özel seyahat programı Bumerang’a tamamen ücretsiz olarak üye olabilirsiniz. T.C. vatandaşı olmanız, Kamil Koç Bumerang programına dahil olmanız için yeterlidir. Siz de, Kamil Koç internet sitesi üzerinden, Kamil Koç mobil uygulamasından, Kamil Koç bilet satış noktalarından kolayca Bumerang üyesi olabilirsiniz. Bu işlem için aşağıdaki üyelik işlemi bilgilerinden faydalanabilirsiniz;

1) Kamil Koç İnternet Sitesi Üzerinden

Kamil Koç’un resmi internet sitesi https://www.kamilkoc.com.tr/ üzerinde ana sayfada sağ üst köşede bulunan “Bumerang’a üye ol” butonuna tıklayınız. Gerekli bilgileri doldurduktan sonra “Kayıt ol” butonuna tıkladığınızda Bumerang üyelik işleminiz ücretsiz olarak başlar.

2) Kamil Koç Mobil Uygulamasından

Cep telefonunuza Kamil Koç mobil uygulamasını indirin. Uygulamanın ana sayfasında sağ üst köşede yer alan “Üye ol” butonuna tıklamalısınız. Açılan sayfada gerekli bilgileri doldurduktan sonra “Üyeliğimi gerçekleştir” butonuna tıklayarak Kamil Koç Bumerang programına anında üye olabilirsiniz.

3) Kamil Koç Bilet Satış Noktalarından

Kamil Koç otobüs bileti satış noktalarında yer alan görevli uzmanlarımız aracılığıyla da Kamil Koç Bumerang programına üye olabilirsiniz.

Bumerang Kampanyaları

Bumerang üyesi olduktan sonra sıra birbirinden avantajlı Bumerang kampanyaları fırsatlarından yararlanmaya gelir.

1) Para + BumPuan Bir Arada: 

Bumerang üyesi olarak biriktirdiğiniz BumPuanları, kendi paranız ile birleştirerek otobüs biletini daha ekonomik şekilde satın alabilirsizin.

2) Seyahat Ettikçe Kazandıran Program: 

Kamil Koç Bumerang programı alınan günlük maksimum 2 bilette bilet bedeli üzerinden Bumerang statüsünde olan üyelerine %5, Gold statüsündeki üyelerine %10 puan kazandırır. Böylece daha fazla seyahat etmek için bir nedeniniz daha olur.

3) Avantajlı Bumerang Biletler:

Aynı gün içerisinde gidiş dönüş bileti alan bir Bumerang üyesi iseniz, tek yön bilet alanlara göre %4 daha fazla BumPuan kazanırsınız. Bu nedenle seyahatlerinizi gidiş dönüş olarak tek seferde planlamanızı tavsiye ederiz.

Birbirinden avantajlı fırsatlar dünyasına katılmak için hemen Kamil Koç Bumerang üyesi ol.

Bumerang hakkında detaylı bilgi için tıkla: https://www.kamilkoc.com.tr/bumerang-nedir

İzmir’de Gezilecek Yerler

Ülkemizin en büyük üçüncü şehri olan İzmir, her mevsim binlerce çok sayıda turiste ev sahipliği yapar. Aynı zamanda ülkemizin en önemli liman kentlerinden olan İzmir, Ege'nin incisi olarak da tanınır. Güzel doğası ve zengin tarihi ile size yapılacak çok sayıda...

Bolu Gezi Rehberi (Ne Yenir & Nereler Gezilir)

Yemyeşil doğası ile yerli ve yabancı turistlere ev sahipliği yapan Bolu, Karadeniz'in batısında yer alıyor. Bolu; İstanbul, Ankara, Kocaeli gibi büyük şehirlere yakınlığı sayesinde günübirlik seyahatlerin de gözdesi konumunda. Şehrin tarihi değerleri ve turistik...

Derinlerdeki Dünyayı Keşfet: Mağara Dalışı

Mağara dalışı, yer altında binlerce yıl içerisinde oluşmuş gizli hazineleri keşfetme fırsatı sunuyor. Kara ve su altı mağaracılığı olmak üzere kendi içerisinde iki ana disipline ayrılan bu heyecan dolu aktiviteye, tehlikeli yanına rağmen her geçen yıl daha fazla...

Türkiye’nin Sakin Yedi Tatil Rotası

Gezginlerin çoğunluğu hareketli bir yaşamın olduğu, popüler tatil yerleşimlerine gitmeyi tercih ediyor. Bazılarına ise ortamın daha sakin olduğu tatil rotalarına yönelmek cazip geliyor. Çünkü huzurun ön planda olduğu bu tarz yerlerde denize girmek, çevredeki kültürel...

Türkiye’de Alışveriş Yapabileceğiniz Ünlü Caddeler

Türkiye, her konuda olduğu gibi alışverişte de dünyanın cazibe merkezleri arasında yer alır. Kıyafet dolaplarınızı isterseniz ünlü markaların en şık kıyafetleriyle isterseniz de yerel markaların gizli kalmış mükemmel parçalarıyla doldurabileceğiniz alışveriş...