Kamil Koç, seyahat etmeyi sevenlerin gözde firması olmaya devam ediyor. Seyahate çıkmadan, otogar etkinlikleri ile Kamil Koç, ile harika bir yolculuğa önceden hazırlanıyorsunuz.

Otogarların genellikle insanların birbirinden ayrıldığı, hüzünlü yerler olduğu önyargısını Kamil Koç kırıyor. 2017’de başlayan Otogar etkinlikleri sayesinde birçok otogarda düzenlenen Kamil Koç otogar aktiviteleri yıl boyunca devam ediyor. Kamil Koç çalışanları, yolcuları ve misafirlerinin katıldığı çeşitli etkinlikler ile hem ayrılığın hüznünü dağıtabilir hem de çeşitli hediyeler kazanabilirsiniz.

Etkinlikteki aktivitelerden “Hedefi Yakala” oyunu, yaşattığı eğlenceyle diğerlerine göre biraz daha öne çıkıyor. Hedefi yakala Oyunu’nda karşınızdaki paravana top atıyorsunuz. Paravan üzerinde çeşitli puanlarla belirlenmiş hedefler bulunuyor. Attığınız top, bu hedeflerden bir tanesine isabet ederse çeşitli hediyeler kazanıyorsunuz.

Kamil Koç Etkinlikleri

Otogarlarda otobüsleri beklerken sıkıldığınızı biliyoruz. Kamil Koç, otogarların soğuk gelen yapısını, sıcak, samimi etkinliklerle süsleyerek güzelleştiriyor. Kamil Koç otogar etkinlikleri ile yola çıkacaksanız yolda olmanın keyfini yola çıkmadan yaşamaya başlıyorsunuz. Otogarlarda Kamil Koç tarafından oluşturulan eğlence alanlarında yediden yetmişe şansınızı deneyebilir, otobüs bileti dahil olmak üzere çeşitli ödüller kazanıyorsunuz. Verilen bumerang puanlar ile biletleri daha indirimli satın alabiliyor, özellikle gidiş dönüş şeklinde alınan biletler ile çeşitli avantajlar yakalıyorsunuz.

Üstelik oyunlarda başarılı olmak zorunda bile değilsiniz, katılmanız hediye kazanmanıza yetiyor. Özellikle gençlerin çok ilgisini çeken oyunlar, yaşlıları da yormayacak şekilde tasarlanıyor. Kamil Koç minik yol arkadaşlarını da unutmayarak onlara da sürprizler hazırlıyor. Böylece herkes keyif alabiliyor.

İnsanları Kaynaştıran Otogar Etkinlikleri

Kamil Koç, size sunduğu 94 yılı aşkın yol arkadaşlığını ve sıcak, samimi yolculukları otogar etkinlikleri ile farklı şehirlerde gelenekselleştirmeyi hedefliyor. Otogar etkinlikleri ile birbiri ile tanışan ve yarışan yolcular, yarışın tatlı rekabetini yolculukta güzel sohbetlere çeviriyor. Bu süreçte bir araya gelen yolcuların ilerleyen zamanlarda samimi dostluklara dönüşen arkadaşlara ilk adımı attıkları da alınan müşteri yorumları arasında yer alıyor.

Kamil Koç’un yol arkadaşlığı ile yola çıkmadan önce yolculuğun eğlenceli yanlarını da keşfeden yol arkadaşlarımız, Kamil Koç’un mottosu olan “Yola çıkmaya değer” cümlesinin ne demek olduğunu yaşayarak görüyor. Otogar etkinliklerinde sayesinde terminalde oluşan olumlu atmosfer,  yaşanan eğlenceli anlar, Kamil Koç’tan kazanılan sürpriz hediyeler,  tüm yolcular tarafından olumlu olarak değerlendiriliyor. 

Detaylı Planlanan Otogar Etkinlikleri

Kamil Koç, tüm yıl boyunca gerçekleştireceği ve artık geleneksel hale gelmiş etkinliklerini, detaylı bir şekilde planlanan keyifli aktiviteler ile kalbinizi daha yola çıkmadan kazanacak olan Kamil Koç çalışanları, bu sayede yolcuların müşteri memnuniyetini en üst seviyeye çıkarmayı hedefliyor. Planlanan otogar etkinlikleri, sadece hedef tutturma oyunu ile sınırlı kalmıyor.

Kamil Koç otogar etkinliklerine katılmak ve bir sonraki etkinliklerin hangi otogarlarda olduğunu öğrenmek için Kamil Koç web sitesini veya sosyal medya hesaplarını hemen takibe alabilirsiniz.

İstanbul’da Gezilecek Müzeleri Sizler İçin Derledik

Onlarca kültür ve medeniyetten izler taşıyan kadim İstanbul, çağlara tanıklık eden tarihi eserleri ve bu eserleri gün yüzüne çıkaran müzeleriyle tarih, kültür ve sanat aşıklarını derinden etkiliyor. Her yıl dünyanın pek çok ülkesinden ziyaretçinin merakla gezip görmek...

İstanbul’un Meşhur Semtlerinin İsimleri Nereden Geliyor?

Türkiye'nin ve dünyanın en güzel şehirlerinden biri olan İstanbul, birbirinden güzel semtleri ile ünlüdür. Kimi zaman boğaz manzarası eşliğinde kahvenizi yudumlamanıza ev sahipliği yapan semtler, kimi zaman da tarihin ve doğanın tüm ihtişamını iç içe sunar. Asırları...

Yolculuğa Çıkmadan Önce Tüketmemeniz Gereken 4 Gıda

Yolculuk öncesi beslenmenin nasıl yapılacağı çoğu kişinin aklında soru işareti olarak yer alabilir. Otobüsle yolculuk yapmak kadar yolculuk öncesi yapacağınız beslenme de bir o kadar önemlidir. Otobüs yolculuğuna çıkmadan önce otobüs yolculuğu hakkında bilmeniz...

Ara Tatilde (Sömestr) Gezilebilecek Yerler

2020 sömestr tatili için plan yapmaya başladıysanız şimdiden şehirler arası otobüs bileti seçeneklerine göz atabilir ve uygun fiyatlarla biletinizi alabilirsiniz. Kamil Koç deneyimi ile konforlu bir yolculuk geçirebilir, ara tatile güzel bir başlangıç yapabilirsiniz....

Öğrenciler için Uygun Fiyata Otobüs Bileti Nasıl Bulunur?

Uygun fiyatlı otobüs biletleri, tüm seyahat tutkunlarının hevesle aradığı ve keyifli bir yolculuğun atılan ilk adımı olarak nitelendirilebilir. Özellikle öğrencilerin, tatil günlerinde ve okul olmadığı zamanlarda yoğun ilgi göstererek plan yapmaya yöneldiği şehirler...