Kamil Koç, seyahat etmeyi sevenlerin gözde firması olmaya devam ediyor. Seyahate çıkmadan, otogar etkinlikleri ile Kamil Koç, ile harika bir yolculuğa önceden hazırlanıyorsunuz.

Otogarların genellikle insanların birbirinden ayrıldığı, hüzünlü yerler olduğu önyargısını Kamil Koç kırıyor. 2017’de başlayan Otogar etkinlikleri sayesinde birçok otogarda düzenlenen Kamil Koç otogar aktiviteleri yıl boyunca devam ediyor. Kamil Koç çalışanları, yolcuları ve misafirlerinin katıldığı çeşitli etkinlikler ile hem ayrılığın hüznünü dağıtabilir hem de çeşitli hediyeler kazanabilirsiniz.

Etkinlikteki aktivitelerden “Hedefi Yakala” oyunu, yaşattığı eğlenceyle diğerlerine göre biraz daha öne çıkıyor. Hedefi yakala Oyunu’nda karşınızdaki paravana top atıyorsunuz. Paravan üzerinde çeşitli puanlarla belirlenmiş hedefler bulunuyor. Attığınız top, bu hedeflerden bir tanesine isabet ederse çeşitli hediyeler kazanıyorsunuz.

Kamil Koç Etkinlikleri

Otogarlarda otobüsleri beklerken sıkıldığınızı biliyoruz. Kamil Koç, otogarların soğuk gelen yapısını, sıcak, samimi etkinliklerle süsleyerek güzelleştiriyor. Kamil Koç otogar etkinlikleri ile yola çıkacaksanız yolda olmanın keyfini yola çıkmadan yaşamaya başlıyorsunuz. Otogarlarda Kamil Koç tarafından oluşturulan eğlence alanlarında yediden yetmişe şansınızı deneyebilir, otobüs bileti dahil olmak üzere çeşitli ödüller kazanıyorsunuz. Verilen bumerang puanlar ile biletleri daha indirimli satın alabiliyor, özellikle gidiş dönüş şeklinde alınan biletler ile çeşitli avantajlar yakalıyorsunuz.

Üstelik oyunlarda başarılı olmak zorunda bile değilsiniz, katılmanız hediye kazanmanıza yetiyor. Özellikle gençlerin çok ilgisini çeken oyunlar, yaşlıları da yormayacak şekilde tasarlanıyor. Kamil Koç minik yol arkadaşlarını da unutmayarak onlara da sürprizler hazırlıyor. Böylece herkes keyif alabiliyor.

İnsanları Kaynaştıran Otogar Etkinlikleri

Kamil Koç, size sunduğu 94 yılı aşkın yol arkadaşlığını ve sıcak, samimi yolculukları otogar etkinlikleri ile farklı şehirlerde gelenekselleştirmeyi hedefliyor. Otogar etkinlikleri ile birbiri ile tanışan ve yarışan yolcular, yarışın tatlı rekabetini yolculukta güzel sohbetlere çeviriyor. Bu süreçte bir araya gelen yolcuların ilerleyen zamanlarda samimi dostluklara dönüşen arkadaşlara ilk adımı attıkları da alınan müşteri yorumları arasında yer alıyor.

Kamil Koç’un yol arkadaşlığı ile yola çıkmadan önce yolculuğun eğlenceli yanlarını da keşfeden yol arkadaşlarımız, Kamil Koç’un mottosu olan “Yola çıkmaya değer” cümlesinin ne demek olduğunu yaşayarak görüyor. Otogar etkinliklerinde sayesinde terminalde oluşan olumlu atmosfer,  yaşanan eğlenceli anlar, Kamil Koç’tan kazanılan sürpriz hediyeler,  tüm yolcular tarafından olumlu olarak değerlendiriliyor. 

Detaylı Planlanan Otogar Etkinlikleri

Kamil Koç, tüm yıl boyunca gerçekleştireceği ve artık geleneksel hale gelmiş etkinliklerini, detaylı bir şekilde planlanan keyifli aktiviteler ile kalbinizi daha yola çıkmadan kazanacak olan Kamil Koç çalışanları, bu sayede yolcuların müşteri memnuniyetini en üst seviyeye çıkarmayı hedefliyor. Planlanan otogar etkinlikleri, sadece hedef tutturma oyunu ile sınırlı kalmıyor.

Kamil Koç otogar etkinliklerine katılmak ve bir sonraki etkinliklerin hangi otogarlarda olduğunu öğrenmek için Kamil Koç web sitesini veya sosyal medya hesaplarını hemen takibe alabilirsiniz.

İzmir’de Gezilecek Yerler

Ülkemizin en büyük üçüncü şehri olan İzmir, her mevsim binlerce çok sayıda turiste ev sahipliği yapar. Aynı zamanda ülkemizin en önemli liman kentlerinden olan İzmir, Ege'nin incisi olarak da tanınır. Güzel doğası ve zengin tarihi ile size yapılacak çok sayıda...

Bolu Gezi Rehberi (Ne Yenir & Nereler Gezilir)

Yemyeşil doğası ile yerli ve yabancı turistlere ev sahipliği yapan Bolu, Karadeniz'in batısında yer alıyor. Bolu; İstanbul, Ankara, Kocaeli gibi büyük şehirlere yakınlığı sayesinde günübirlik seyahatlerin de gözdesi konumunda. Şehrin tarihi değerleri ve turistik...

Derinlerdeki Dünyayı Keşfet: Mağara Dalışı

Mağara dalışı, yer altında binlerce yıl içerisinde oluşmuş gizli hazineleri keşfetme fırsatı sunuyor. Kara ve su altı mağaracılığı olmak üzere kendi içerisinde iki ana disipline ayrılan bu heyecan dolu aktiviteye, tehlikeli yanına rağmen her geçen yıl daha fazla...

Türkiye’nin Sakin Yedi Tatil Rotası

Gezginlerin çoğunluğu hareketli bir yaşamın olduğu, popüler tatil yerleşimlerine gitmeyi tercih ediyor. Bazılarına ise ortamın daha sakin olduğu tatil rotalarına yönelmek cazip geliyor. Çünkü huzurun ön planda olduğu bu tarz yerlerde denize girmek, çevredeki kültürel...

Türkiye’de Alışveriş Yapabileceğiniz Ünlü Caddeler

Türkiye, her konuda olduğu gibi alışverişte de dünyanın cazibe merkezleri arasında yer alır. Kıyafet dolaplarınızı isterseniz ünlü markaların en şık kıyafetleriyle isterseniz de yerel markaların gizli kalmış mükemmel parçalarıyla doldurabileceğiniz alışveriş...