Kamil Koç olarak, bir yılın en çok beklenen günlerinden biri olan 14 Şubat Sevgililer Günü’nde sizi ve sevdiğinizi İstanbul’un aşk kokan atmosferine götürüyoruz. Otobüs bileti seçiminizi hemen yaparak sürpriz bir Sevgililer Günü planı hazırlamanın tam zamanı! 

Modern şehir yaşamı, detayları kendine hayran bırakan tarihi yapıları, gördükçe huzur veren doğal yapıları ve çeşit çeşit aktivite olanakları sayesinde İstanbul’da unutulmaz bir gün planlayabilirsiniz. Bu Sevgililer Günü’nde İstanbul’da gezilecek yerler için önerilerde bulunarak sürpriz dolu ve keyifli bir seyahat gerçekleştirmeniz için Kamil Koç ailesi olarak sizlere rehberlik etmek istiyoruz.

Sevgililer Gününüzü Önceden Planlayın

 

Düşünceli, romantik ve unutulmaz bir sevgililer günü geçirmek için İstanbul’da yapmayı düşündüğünüz aktiviteleri önceden planlayarak unutulmaz bir sevgililer günü geçirebilirsiniz. Özellikle özel günlerde oldukça yoğun olan otobüs seferlerimizi önceden kontrol ederek plan yaptığınız tarihler için kendiniz ve sevgiliniz adına İstanbul otobüs bileti alabilirsiniz. Seyahatinizin en önemli kısmı ve başlangıç adımı olan yolculuk seçenekleri için Kamil Koç İstanbul otobüs bileti seferlerimizi inceleyebilirsiniz. Ne zaman gidip ne zaman geri döneceğinizi, hangi saatler arasında yolculuk yapmak istediğinizi ve ne kadar kalmayı planladığınızı netleştirerek bir an evvel biletinizi alabilirsiniz. Bu sayede konforlu bir yolculuk ve keyifli bir özel gün geçirmiş olursunuz.

Keyifli ve Unutulmaz Bir Sevgililer Günü Deneyimi Edinin

Sevgililer Günü’nde baktığınız her yerde rastlayabileceğiniz dekorasyon amaçlı süsler; kalpler, renkli ışıklar, çiçekler ve kısacası sevgiyi belirten her şey sıcak bir atmosfer yaratır. İstanbul onlarca ünlü sokağı ve mekanları ile bu süslemelere dahil olan ve o günün ruhunu her yerinde yaşatan bir şehirdir. Şehrin her mevsim ve her zaman gezilebilecek olan güzelliklerine ek olarak Sevgililer Günü’ne özel etkinliklere de dahil olabilirsiniz. Çeşitli konserler, gösteriler, romantik akşam yemekleri, bugüne özel temalı aktiviteler gibi birçok eğlenceli organizasyonun parçası olabilirsiniz. Tarihi ve doğal birçok güzelliğe sahip olan İstanbul’da, Sevgililer Günü’nde özel ve özgün planlar yapma şansınız oldukça yüksek. Lezzetli ve romantik bir akşam yemeğinin ardından Boğaz manzaralı bir kafede oturabilir, Taksim’deki birbirinden meşhur mağaza ve lokantalara gidebilir veya dinlendirici bir vapur yolculuğu sonrasında geçeceğiniz tarafta dilediğiniz etkinliğe dahil olabilirsiniz.

Kamil Koç’la Keyifli Bir İstanbul Sevgililer Günü Seyahati

İstanbul geziniz süresince zevkinize ve sevgilinizin isteklerine göre katılabileceğiniz onlarca aktiviteye bulabilirsiniz. Birçok farklı müzeye ev sahipliği yapan şehirde, ilginizi çeken müzeleri gezerek bir türlü fırsat bulamadığınız müze gezilerini gerçekleştirebilirsiniz. Güzel manzaraları ile birçok farklı noktada bulunan ve doğa ile iç içe güzel bir atmosfere sahip olan parklarda sıcak bir içecek alarak oturabilirsiniz. Pierre Loti tepesine çıkarak veya Balat’ı ziyaret ederek unutulmaz bir İstanbul manzarası karşısında vakit geçirebilirsiniz. Eğer ilgi duyuyorsanız farklı tiyatro oyunlarını, sevgililer gününde özel sergi ve film gösterimlerine de dahil olabilirsiniz. Dilerseniz büyük akvaryumları ziyaret ederek, doğal yaşamın içerisinde romantik bir aktiviteye dahil olabilirsiniz. Farklı mağazaları, birçok farklı bölgesi, tarihi yerleri, doğal güzellikleri ve etkinlikleri sayesinde İstanbul şehrinde, sevgililer gününe özel en uygun hediye ve sürpriz etkinlikleri bulabilirsiniz.

Sevgiliniz ile birlikte geçireceğiniz dolu dolu bir İstanbul seyahati sayesinde dinlenmiş hissedeceksiniz. Türkiye’nin farklı noktalarından seyahate çıkmak için seferlerimizi inceleyerek Ankara, Antalya, Eskişehir, İzmir ve daha birçok ilden İstanbul’a bilet alabilirsiniz. Galata Kulesi’nin en tepesine çıkarak sevgilinizle şehir manzarasının tadını çıkarabilirsiniz.

Hem sizi hem de sevdiğinizi mutlu edecek, hayatın yoğunluğundan sıyırarak ufak bir tatil yapmanızı sağlayacak olan İstanbul rotanızı bir an önce çizmelisiniz. Sevgililer Günü’nü unutulmaz bir planla geçirmek ve keyifli bir seyahat deneyimi elde etmek için Kamil Koç olarak sizler için düzenlediğimiz seferlerden herhangi  birine biletinizi alabilirsiniz. Keyifli bir yolculuk ve romantik bir seyahat geçirerek bu günü unutulmaz kılabilirsiniz. Otobüs bileti detaylarınızı belirledikten sonra bir an önce biletinizi alın ve sevdiğiniz ile birlikte geçireceğiniz keyifli günlerin planını yapmaya başlayın!

Bonus: Kamil Koç’tan Sürpriz Sevgililer Günü Çekilişi 

07.02.2020 tarihinde Kamil Koç sosyal medya @kamilkoccom hesabımızdan duyurulacak ve 14 Şubat 2020 tarihinde sonuçları açıklanacak sürpriz sevgililer günü çekilişimize katılmayı sakın unutmayın!  

Sevgililer Günü’nde Gidilecek 5 Yer

14 Şubat Sevgililer Günü dünyanın dört bir yanında aşıkların günü olarak kutlanır. Kökeni Roma'ya dayanan bu gün, sevgililer için ayrı bir önem taşır. 14 Şubat'ı anlamlı kılacak, sevginize sevgi katacak özel rotalar tüm dünyada mevcut. Ülkemizde de bu özel yerlerden...

Sevgililer Günü’nde İstanbul Bambaşka Güzel

Kamil Koç olarak, bir yılın en çok beklenen günlerinden biri olan 14 Şubat Sevgililer Günü'nde sizi ve sevdiğinizi İstanbul’un aşk kokan atmosferine götürüyoruz. Otobüs bileti seçiminizi hemen yaparak sürpriz bir Sevgililer Günü planı hazırlamanın tam zamanı! Modern...

İstanbul’da Gezilecek Müzeleri Sizler İçin Derledik

Onlarca kültür ve medeniyetten izler taşıyan kadim İstanbul, çağlara tanıklık eden tarihi eserleri ve bu eserleri gün yüzüne çıkaran müzeleriyle tarih, kültür ve sanat aşıklarını derinden etkiliyor. Her yıl dünyanın pek çok ülkesinden ziyaretçinin merakla gezip görmek...

İstanbul’un Meşhur Semtlerinin İsimleri Nereden Geliyor?

Türkiye'nin ve dünyanın en güzel şehirlerinden biri olan İstanbul, birbirinden güzel semtleri ile ünlüdür. Kimi zaman boğaz manzarası eşliğinde kahvenizi yudumlamanıza ev sahipliği yapan semtler, kimi zaman da tarihin ve doğanın tüm ihtişamını iç içe sunar. Asırları...

Yolculuğa Çıkmadan Önce Tüketmemeniz Gereken 4 Gıda

Yolculuk öncesi beslenmenin nasıl yapılacağı çoğu kişinin aklında soru işareti olarak yer alabilir. Otobüsle yolculuk yapmak kadar yolculuk öncesi yapacağınız beslenme de bir o kadar önemlidir. Otobüs yolculuğuna çıkmadan önce otobüs yolculuğu hakkında bilmeniz...